I онлайн ВТЮХ

I онлайн Відкритий турнір юних хіміків відбувся 16 — 31.01 2021 р.

Бої проходили за завданнями ХХVIII Всеукраїнського Турніру Юних Хіміків

У турнірі взяли участь 8 команд: 7 команд із різних регіонів України та команда з Вірменії.

Диплом I ступеня:

Команда Харківського фізико-математичного ліцею № 27
Шелдунов Григорій, капітан
Палант Едуард
Нескоромна Діана
Сорока Михайло
Турута Карина
Керівник Кравченко Олександра Анатоліївна
Тренер Царенко Дмитро, Шульга Олексій

Диплом II ступеня:

Команда комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей» м. Одеса «РЛ-9»
Писаревський Ілля, капітан
Бабій Володимир
Крикунов Дмитро
Бірон Микола
Керівник Цимбал Тетяна Вікторівна
Тренер Нефедов Артемій Олександрович

Дипломи III ступеня:

Команда Харківської гімназії №14 Харківської міської ради Харківської області
Тихонов Владислав, капітан
Теплова Єлизавета
Гузєва Анна
Ткаченко Ігор
Татарець Вадим
Керівник Корягіна Любов Вікторівна

Команда «Оганесон» старшої школи «Гераци», Єреван, Вірменія
Бояджян Зограб, капітан
Щегунц Лилия
Саргсян Сона
Курхинян Мане
Хуршудян Рубен
Керівник Сімонян Сона Азнівівна
Тренер Обосян Ніна Гарніковна

Дипломи учасника:

Збірна команда м. Житомир «Magisterium»
Ткачук Віталія, капітан
Недашківський Віталій
Устимович Дмитро
Куліш Максим
Ткаченко Олександра
Керівник Ващук Олена Василівна
Тренер Камінський Олександр Миколайович

Команда Черняхівської гімназії м. Житомир «Re-агенти»
Миронова Вікторія, капітан
Іваницька Анастасія
Осецька Ірина
Ніколюк Діана
Керівник Ворончук Любов Ігорівна
Тренер Кусяк Наталія Володимирівна

Команда Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради
Дудко Юлія, капітан
Варіч Валерій
Кіриченко Данііл
Барчан Олексій
Задніпрянська Софія

Керівник Віценцик Анна Володимирівна

Команда Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура м. Хмельницька «Сніжинки»
Томаля Станіслав, капітан
Возний Мирослав
Бойко Максим
Свістак Максим
Казєв Владислав

Керівник Шолота Наталія Петрівна
Тренер Зима Наталія Володимирівна

Переможці в особистій першості:

Шелдунов Григорій – диплом I ступеня
Писаревський Ілля – диплом II ступеня
Тихонов Владислав – диплом II ступеня
Задніпрянська Софія – диплом III ступеня
Дудко Юлія – диплом III ступеня
Бояджян Зограб – диплом III ступеня

Розклад І онлайн ВТЮХ:

Технічні деталі й репетиція 15/01/2021 18:00
Командне жеребкування 16/01/2021 18:00
Перший відбірковий бій 17/01/2021 09:30
Другий відбірковий бій 17/01/2021 15:30
Третій відбірковий бій 24/01/2021 09:30
Четвертий відбірковий бій 24/01/2021 15:00
Фінал 31/01/2021 10:00
Закриття 31/01/2021 16:00

У фіналі гралися задачі:

1 «Це проти цинги»

2 «Ice Blast»

6 «В’язкі коливання»

7 «451° за Фаренгейтом»

12 «Мічена сполука»

13 «Супердиполь»

 

Результати жеребкування:

ПРАВИЛА

І онлайн Відкритого турніру юних хіміків

Дані правила базуються на дійсних правилах Всеукраїнського турніру юних хіміків, які адаптовано до нового формату.

Завантажити у форматі PDF.

Конкурс капітанів не проводиться. Ролі між командами у першій дії першого чвертьфіналу розподіляються згідно жеребкувальних номерів команд. Жеребкувальні номери у порядку збільшення обумовлюють порядок черговості обирання ролей в першій дії бою. Ролі між командами у першій дії другого, третього та четвертого чвертьфіналів розподіляються аналогічно за поточним рейтингом команди у турнірній таблиці.

Вічні відмови не використовуються.

Півфінали не проводяться.

Апеляція не передбачена.