Home
Результати
XXV Всеукраїнський турнір юних хіміків (Тернопіль-2017)

XXV Всеукраїнський турнір юних хіміків (Тернопіль-2017)


Фінальний етап XXV Всеукраїнського турніру юних хіміків відбувся 29.10 — 3.11 2017 р. в м. Тернопіль в Українській гімназії ім. І. Франка.

Завдання XХV Всеукраїнського турніру юних хіміків: рос укр

У фінальному етапі взяли участь 18 команд з різних регіонів України.

Диплом I ступеня:
Команда «Харків-47»
Мазур Марина, капітан
Ващенко Ольга
Мартим`янов Ден
Марценюк Всеволод
Матвєєв Артем
Керівник — Войлокова Тетяна Іванівна

Дипломи II ступеня:

Збірна команда Полтавської області «НЕОС»
Данилейко Кирило, капітан
Пономаренко Богдан
Колодєєв Іван
Кіндра Максим
Бочаров Кирил
Керівник — Джавахішвілі Сергій Георгійович
Тренер — Іваниця Микита Олександрович

Збірна команда «Харків 14 + 49»
Сніжко Арсеній, капітан
Батюченко Станіслав
Сергієнко Олександра
Круторогов Євгеній
Халик Станіслав
Керівник — Корягіна Любов Вікторівна

Збірна команда «Харків «89+27»
Мирошниченко Олег, капітан
Жила Марія
Карбазіна Софія
Калюжний Ілля
Шульга Олексій
Керівник — Віценцик Анна Володимирівна
Тренер — Чорна Анна Валеріївна

Дипломи III ступеня:

Команда Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату
Янчак Артем, капітан
Дубенська Лідія
Андрусів Гордій
Кузнєцов Анатолій
Дибас Роман Богданович

Збірна команда Волині
Приступа Костянтин, капітан
Нагурнік Владислав
Кондратюк Вікторія
Тимчишина Христина
Дудка Дарія Іванівна
Керівник — Пахолок Ігор Вадимович
Тренер — Сливка Наталія Юріївна

Команда Харківського ліцею № 149 «PoTeNtiAl»
Клєпова Анастасія, капітан
Кригіна Анастасія
Карачевцева Олександра
Чалкова Дар’я
Шпак Маргарита
Керівник — Шкумат Світлана Василівна

Команда школи №50 імені А. С. Макаренка м. Львова
Воєвідка Юрій, капітан
Арсеньєва Катерина
Крищук Олександр
Курило Олексій
Григорьєва Олена
Керівник — Кернична Світлана Василівна
Тренер — Каліберда Микита Сергійович

Команда Рішельєвського ліцею «РЛ-9.1.1»
Данилюк Олександр, капітан
Коваленко Марія
Зайцев Микола
Лінник Валерія
Нефедов Артемій
Керівник — Петровський Олег Михайлович
Тренер — Чекал Степан

Дипломи учасника:

Збірна команда Харківської області «Адамант»
Замлілий Віталій, капітан
Ковальова Анастасія
Мгерян Анна
Буй Тхуй Тієн
Щелкун Володимир
Керівник — Мірошніченко Олена Анатоліївна
Тренер — Швець Віта Володимирівна

Команда Вінницької області «Максимум»
Месюра Марина, капітан
Нестерук Назар
Танасійчук Юрій
Никитішен Роман
Товмасян Едвін
Керівник — Рєзнік Оксана Тарасівна

Збірна команда Чернівецької області
Бідений Андрій, капітан
Кузь Костянтин
Колотило Олександр
Бандалак Олександр
Мінтянська Альона
Керівник — Косован Віра Василівна
Тренер — Чухненко Поліна Сергіївна

Хмельницький «Vivat licey»
Лавренчук Яна, капітан
Мороз Валерія
Білан Артем
Ревуцький Денис
Керівник — Новченкова Катерина Дмитрівна
Тренер — Парфенюк Антоніна Василівна

Хмельницький «SMART»
Поплавський Євгеній, капітан
Бойко Михайло
Возний Максим
Жуков Максим
Горячок Максим
Керівник — Олійник Юлія Миколаївна
Тренер — Зима Наталія Володимирівна

Команда Харківсьї школи-інтернату «Обдарованість» «Chemistry is fun»
Литовченко Ілля, капітан
Мудра Катерина
Чернова Катерина
Коробка Олександр
Овчаренко Ніна
Керівник — Самошко Любов Миколаївна
Тренер — Бутенко Софія Володимирівна

Збірна команда Житомирської області «Спудеї»
Кальмбах Софія, капітан
Кухарчук Анна
Адамович Олексій
Онищук Єлизавета
Храпчук Вікторія
Керівник — Бабська Ольга Олегівна
Тренер — Федоренко Ярослава Миколаївна

Збірна команда м. Тернополя
Касянчук Надія, капітан
Савченко Ілля
Заверуха Марія
Томків Аліна
Брюхань Софія
Керівник — Михальська Віра Вячеславівна

Команда Одеської спеціалізованої школи № 117 «Nota bene»
Гелета Ернест, капітан
Кравченко Валентина
Бебія Елісо
Максимова Катерина
Карман Анатолій
Керівник — Барабаш Світлана Леонідівна
Тренер — Кравченко Світлана Василівна