Home
Результати
XXVI Всеукраїнський турнір юних хіміків (Рівне-2018)

XXVI Всеукраїнський турнір юних хіміків (Рівне-2018)

Фінальний етап XXVI Всеукраїнського турніру юних хіміків відбувся 28.10 — 2.11 2018 р. в м. Рівному в Рівненському обласному науковому ліцеї-інтернаті.

Завдання XХV Всеукраїнського турніру юних хіміків

У фінальному етапі взяли участь 22 команди: 20 команд з різних регіонів України та команди з Мексики та Вірменії.

Диплом I ступеня:
Команда Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату
Кузнєцов Анатолій В’ячеславович, капітан
Андрусів Гордій Орестович
Мельник Станіслав Володимирович
Козик Ярослав Романович
Окіс Юрій Тарасович
Керівник Шегедин Максим Володимирович
Тренер Янчак Артем Ігорович

Дипломи II ступеня:
Команда Харківської гімназії № 47
Мартим’янов Ден Русланович, капітан
Анохін Дмитро Олегович
Матвєєв Артем Олексійович
Максимов Володимир Дмитрович
Коротун Дмитро Олександрович
Керівник Інкіна Олена Вікторівна
Тренер Войлокова Тетяна Іванівна

Команда Львів «Полтіннік»
Курило Олексій Павлович, капітан
Крищук Олександр В’ячеславович
Григор’єва Альона Юріївна
Керівник Кернична Світлана Василівна

Збірна команда Волині «Замок Любарта»
Приступа Костянтин Володимирович, капітан
Корнелюк Дмитро Анатолійович
Луцик Іван Юрійович
Солодуха Микола Іванович
Шевчук Дмитро Вікторович
Керівник Пахолюк Ігор Вадимович

Дипломи III ступеня:
Команда комунального закладу «Рішельєвський ліцей» Одеської обласної ради «РЛ-10»
Нефедов Артемій Олександрович, капітан
Лінник Валерія Валеріївна
Авдєєва Ульяна Едуардівна
Ковтун Ілля Вячеславович
Зайцев Микола Дмитрович
Керівник Цимбал Тетяна Вікторівна
Тренер Чекал Степан Іванович

Команда Харківського фізико-математичного ліцею № 27
Шульга Олексій Миколайович, капітан
Борейко Антон Олегович
Чайка Олег Юрійович
Кустовінов Артем Миколайович
Грабар Олексій Володимирович
Керівник Кравченко Олександра Анатоліївна

Команда Харківського ліцею № 149
Клєпова Анастасія Артемівна, капітан
Чалкова Дар’я Дмитрівна
Ковтун Іван Олексійович
Солярик Наталія Володимирівна
Керівник Шкумат Світлана Василівна
Тренер Ходирєва Вероніка Олександрівна

Команда Харківського ліцею № 89
Мирошниченко Олег Костянтинович, капітан
Жила Марія Георгіївна
Пономаренко Данило Костянтинович
Даниленко Влада Вячеславівна
Герасимова Владислава Андріївна
Керівник Віценцик Анна Володимирівна
Тренер Колодєзна Тетяна Юріївна

Збірна команда Полтавської області «НЕОС»
Згінник Олександр Анатолійович, капітан
Кіндра Максим Олексійович
Краплина Володимир Ігорович
Лапшова Маргарита Денисівна
Минак Євгеній Борисович
Керівник Шерстюк Віталій Вікторович
Тренер Данилейко Кирило Геннадійович

Команда Гвадалахари, Мексика
Manzo Josué Isaías Martínez, капітан
Cabrera Frida Isabella León
Castañeda Carlos Eduardo Lizama
Керівник Arana Saúl Pérez

Команда «Оганесон» старшої школи «Гераци», Єреван, Вірменія
Цатурян Тигран Багратович, капітан
Шахмурадян Раффи Артурович
Шушанян Милена Кареновна
Мартиросян Эмма Сисаковна
Тадевосян Гагик Суренович
Керівник Симонян Соня Азнивовна

Дипломи учасника:
Команда Одеської школи №117 “Oxygen inside”
Максимова Катерина Андріївна, капітан
Решитко Павло Олексійович
Чернецький Максим Олексійович
Кара Андрій Вадимович
Керівник Харитонова Юлія Вадимовна

Збірна команда Харківської області Харків «14+49+»
Круторогов Євгеній Ігорович, капітан
Гуртова Марія Олександрівна
Петік Валерія Олексіївна
Халик Станіслав Юрійович
Бобрусь Марина Євгеніївна
Керівник Корягіна Любов Вікторівна

Команда Харківської Обласної спеціалізованої школи-інтерната «Обдарованість» «Chemistry is fun»
Рассадін Денис Андрійович, капітан
Трегуб Олександр Ігорович
Щербак Ксенія Андріївна
Готвянський Богдан Юрійович
Грищенко Павло Артемович
Керівник Самошко Любов Миколаївна
Тренер Бутенко Софія Володимирівна

Команда Харківського ліцею № 89 «Харків 89 mini»
Таран Антон Олексійович, капітан
Юнг Нікіта Романович
Кіриченко Даніїл Ігорович
Барчан Олексій Віталійович
Александрович Кирило Олександрович
Керівник Віценцик Анна Володимирівна
Тренер Колодєзна Тетяна Юріївна

Команда Івано-Франківського природничо-математичного ліцею «Перовскіти»
Беркій Любомир Остапович, капітан
Максимів Микола Ігорович
Тітко Максим Андрійович
Маслюк Михайло Ярославович
Луцишин Уляна Тарасівна
Керівник Данилюк Марія Миколаївна

Збірна команда Московського району м. Харкова «NEU-атом»
Сіддікі Ясміна Аламгірівна, капітан
Скиба Ксенія Віталіївна
Луцик Анастасія Олександрівна
Набока Дарина Олексіївна
Коваленко Олександр Олександрович
Керівник Коломійцева Валентина Олексіївна
Тренер Маренич Вікторія Олександрівна

Команда Рівненського обласного наукового ліцея-інтерната
Генюк Марта Олександрівна, капітан
Крайлюк Олеся Русланівна
Пилипчук Анастасія Олександрівна
Ольховик Вікторія Віталіївна
Сідорська Вікторія Сергіївна
Керівник Якимчук Ніна Василівна

Команда Рівненського природничо-математичного ліцея «Елітар»
Кучер Богдан Сергійович, капітан
Довгополюк Максим Володимирович
Гребенюк Максим Олександрович
Герасимчук Анастасія Вадимівна
Корольчук Анна Миколаївна
Керівник Янчук Олена Радисівна

Команда Технологічного багатопрофільного ліцея м.Хмельницького ім. Артема Мазура «SMART»
Возний Максим Юрійович, капітан
Бойко Михайло Володимирович
Грибенко Крістіна Андріївна
Врублевська Вероніка Іллівна
Казєв Владислав Володимирович
Керівник Дехтяренко Лілія Іванівна

Команда Подільського науково-технічного ліцея для обдарованої молоді м. Вінниця
Слободяник Андрій Сергійович, капітан
Матвієнко Ярослав Олександрович
Безкревний Олексій Сергійович
Керівник Єлісєєва Діана Сергіївна

Збірна команда Житомирської області «Гермес»
Кайданюк Денис Олександрович, капітан
Осініна Ольга Петрівна
Барановська Анна Миколаївна
Мартиненко Ірина Валентинівна
Дуб Дарина Русланівна
Керівник Семенчук Світлана Йосипівна