Home
Члени журі
Надія Буденкова

Надія Буденкова

Продовжуючи знайомство з #журі_ТЮХ, хочемо представити вам надзвичайно досвідчену людину — Надежда Буденкова!

Надія Марківна народилася у місті Свердловську (нині Екатеринбург), де й захопилася хімією аж настільки, що у 1973 році закінчила Уральській державний університет за цією спеціальністю. Своє навчання вона продовжила у аспірантурі Донецький національний технічний університет, де у 1986 році успішно захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата наук із органічної хімії на тему «Кінетика сульфонування фенолів дифенілсульфохлоридами у присутності триетиламіна».

Зараз Надія Буденкова є доцентом на кафедрі фізики та хімії у Національний університет водного господарства та природокористування у місті Рівне й викладає різноманітні хімічні дисципліни студентам. Вона авторка близько сотні наукових праць, дев’яти навчальних посібників, численних методичних матеріалів. У сферу її наукових інтересів входять такі актуальні питання, як водоочищення та утилізація відходів. Надія Марківна бере участь у організації роботи хімічної секції МАН, проведенні учнівських і студентських олімпіад та конкурсів.

У турнірному русі Надія Марківна Буденкова з 2003 року, коли фінальний етап Всеукраїнського турніру юних хіміків відбувся якраз у Рівному. Учасники ВТЮХ знають Надію Марківну як висококласного спеціаліста, що вміє ретельно розібратися у представлених розв’язках і аргументах опонентів та рецензентів, обґрунтовано донести свою думку до учасників, порадити, надихнути і підтримати!