Home
Члени журі
Юлія Смаглюк

Юлія Смаглюк

Прекрасна людина і багаторічний член #журі_ТЮХ — Юлія Іванівна Смаглюк (Julia Smagluk) — учитель хімії Черкаської спеціалізованої школи № 17.

Юлія Іванівна корінна черкащанка, що навчалася та навчає у рідному місті. Її робота вчителькою хімії не обмежується уроками, а давно вийшла за їх межі. Навесні її учениця здобула диплом ІІІ ступеня на IV (республіканському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Юлія Смаглюк вчить не лише учнів та учениць, але й своїх колег! Вона є лектором на семінарах та вебінарах для колег, що організовує КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти пед. працівників».

До турнірного руху Юлія Іванівна долучилася в 2011 році, коли фінальний етап Всеукраїнського турніру юних хіміків відбувався в Черкасах. І з тих пір вона щороку бере активну участь в оцінюванні виступів команд під час хімічних боїв, а також є авторкою окремих завдань для жеребкування команд чи конкурсу капітанів фінального бою.

Юлія Смаглюк — активний, енергійний, уважний і грамотний член журі, що завжди співчуває учасникам і учасницям, прекрасно розуміє їхні проблеми та дає дуже влучні поради, що сприяють не лише покращенню результатів виступів, але й їх розвитку як ефективних та сучасних молодих людей! А ще вона завжди усміхнена!