Home
Члени журі
Алла Зільберман

Алла Зільберман

Одним з найбільш досвідчених членів #журі_ТЮХ є Алла Аркадіївна Зільберман.

Alla Zilberman — корінна одеситка.

Провчившись кілька років у Казанському університеті, закінчила біофак Одеського національного (тоді державного) університету імені Іллі Мечнікова. Тривалий час працювала вчителем хімії у різних школах і ліцеях Одеси. За час своєї роботи стала лауреатом премії Фонда Сороса серед вчителів середніх загальноосвітніх закладів, отримала почесне звання «Відмінник освіти України» і стала вчителем-методистом! Алла Аркадіївна також є автором чотирьох авторських програм з хімії.

Зараз Алла Аркадіївна працює старшим викладачем Одеського обласного інституту удосконалення вчителів і передає свій досвід учителям з усієї Одеської області.

Алла Аркадіївна брала участь майже в усіх ВТЮХ у якості члена журі, за що отримала прізвисько «аксакал турніру». Цікаво те, що вона працювала у журі ТЮХ, ще до того, як він отримав статус Всеукраїнського у 1994 році, а був просто регіональним одеським ТЮХ. Їй завжди є що порадити дітям для покращення результатів, і ці поради влучні й емоційні, при цьому вони стосуються не тільки хімії, але й загальнокультурних і етичних аспектів! Побільше б нам таких членів журі!