Home
Члени журі
Олексій Соломатін

Олексій Соломатін

Ще одним членом #журі_ТЮХ без якого важко уявити собі ВТЮХ — це Олексій Соломатін.

У 1997 році Олексій Борисович Соломатін закінчив відділення хімії Ришельевский лицей і поступив у Одесській національний (тоді ще державний) медичний університет (Odessa National Medical University).

Після завершення медичного університету із червоним дипломом за спеціальністю «Стоматологія» Олексій Борисович поступив на біологічний факультет Одесский национальный университет имени И. И. Мечникова. У результаті у складі журі ТЮХ з’явилася людина з двома вищими освітами! З впевненістю можемо сказати, що таких у нас не так вже й багато!

Нині Олексій Борисович Соломатін працює асистентом кафедри загальної стоматології в Одеському національному медичному університеті.

Олексій Борисович встиг пограти на ТЮХ: він був учасником команди-переможця з Рішельєвського ліцея на IV ВТЮХ у Южному 1997 року. Після цього, ще будучи студентом, став членом журі ТЮХ і щороку ефективно працює у ньому.

Олексія Борисовича можна впізнати за характерною зачіскою і напруженим поглядом з-під окулярів і характерним перстнем на пальці. Його коментарі й зауваження під час ТЮХ часто мають риторичне закінчення, що вирізняє його серед інших членів журі. А ще Олексій Борисович дуже приємний, хоча й строгий, ведучий хімічних боїв!

Фото Ася Волянська.